Šetřete náklady i energii - Aktuality - RPIC-ViP.cz

Aktuality


Šetřete náklady i energii

29.05.2017

Přemýšlejte spolu s námi, jak by energeticky šetrná řešení pomohla rozvoji Vaši organizaci. Co je ekologické je velmi často také ekonomické.

Podmínky operačních programů evropských fondů umožňují získat finanční příspěvek na realizaci projektů pro ÚSPORY ENERGIÍ ve firmách i dalších typech organizací.

Firmám se nabízí možnost snížit energetickou náročnost podnikatelských objektů a modernizovat systémy regulace spotřeby energie. Jsou rovněž podporovány investice do pořízení vlastních alternativních zdrojů energie - například solárních systémů, tepelných čerpadel, kogeneračních jednotek a dalších.

Majitele či správce veřejných budov zvažující jejich renovaci bude zajímat příležitost financovat zateplení domů, výměny zdrojů tepla či pořízení systémů rekuperace odpadního tepla a další rekonstrukce v souladu s principy energetické udržitelnosti.

Máme za sebou desítky úspěšných projektů v programech EKOENERGIE a úspory ENERGIÍ a spolupracujeme se spolehlivými energoauditory. Společně pro vás najdeme to nejlepší řešení a šanci, jak získat finanční příspěvek na realizaci.

V rámci přípravy projektu zjistíte i předpokládanou úsporu nákladů Vaší organizace, kterou Vám renovace či pořízení technologie přinese.system image